+48 13 44 61 444 biuro@wikisanok.pl

Renowacja boisk - zabiegi

Czyszczenie równanie granulatu

Maszyna z najwyższej półki do pielęgnacji sztucznych nawierzchni Verti Top Vaq.

Czyszczenie i równanie granulatu – po tym zabiegu nawierzchnia jest czysta, miękka i równa co korzystnie wpływa na zdrowie i stawy zawodników.

Aeracja

Ma na celu przerwanie ciągłości zbitej i nadmiernie zagęszczonej wierzchniej warstwy gleby. Zabieg polega na wykonaniu otworów bądź szczelin w podłożu, w strefie rozwoju korzeni traw. Dzięki temu poprawia się wymiana powietrza w glebie, efektywniejsze jest wnikanie wody i skuteczniejsze działanie nawozów.

Piaskowanie

Piaskowanie trawnika to posypywanie cienką warstwą  różnorodnego materiału (np. piasek mieszany z ziemią, glinką, torfem i innymi dodatkami) uzależnionego od typu gleby, na której rośnie trawnik. Celem piaskowania jest polepszenie właściwości fizyko – chemicznych gleby.

Wertykulacja

zabieg pielęgnacyjny wykonywany na trawnikach ozdobnych i sportowych, polegający na pionowym cięciu darni. Płytkie pionowe cięcie trawnika ma na celu częściowe usunięcie próchnicy powierzchniowej, stworzenie lepszych warunków dla dopływu powietrza, wody i składników pokarmowych do strefy korzeniowej, przygotowanie trawnika do piaskowania, stworzenie korzystniejszych warunków dla przeprowadzenia podsiewu oraz przerzedzenie zbyt gęstego podsiewu.

Oprysk chwastów

Oprysk przeciw chwastom skutecznie rozprawi się z wszelkimi szkodnikami atakującymi naszą murawę. 

Dosiew trawy

Wsiewka wgłębna trawy

Szczotkowanie

Szczotkowanie trawy 

ul. Stróżowska 19, 38-500 Sanok

6 + 6 =

Kontakt

Telefon recepcja:

+48 13 44 61 444

Telefon komórkowy do menadżera obiektu:

+48 518 876 881

E-mail:
biuro@wikisanok.pl

Wiki Sanok - Rodzinne Centrum Sportu
i Rekracji

ul. Stróżowska 19
38-500 Sanok