512-113-363 lub 509-433-209 biuro@wikisanok.pl

Noclegi

Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku
 
cennikrezerwacja

Nasze pokoje

Nasz obiekt posiada łącznie 12 wygodnych i komfortowych pokoi noclegowych mogących pomieścić 24 osoby. 10 pokoi typu standard o wielkości około 18m2 oraz 2 pokoje typu comfort o wielkości około 23m2.

Śniadanie w formie szwedzkiego stołu 20PLN/osoba

 

Z

Każdy z pokoi posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, ręcznikami i kosmetykami kąpielowymi, dużą szafę oraz biurko wraz krzesłem.

Z

W pokojach znajdują się duże telewizory, dostęp do WiFi oraz dwa łóżka o wymiarach 90x200cm, które można połączyć w jedno duże łoże. Nie ma możliwości dostawki dodatkowych łóżek.

Z

Dodatkowo goście mogą korzystać z kawiarenki, gdzie można zrelaksować się przy pysznej kawie, herbacie lub gorącej czekoladzie i poczytać aktualną prasę.

Z

Do dyspozycji gości pozostaje również taras, który znajduje się na drugim piętrze i pozwala cieszyć się widokiem na otaczającą obiekt przyrodę lub można z niego obejrzeć zawody sportowe jeśli są aktualnie rozgrywane.

Kompleksowa oferta

Wyjazd na wczasy lub w delegację i dbanie o formę?

U nas to możliwe, gdyż posiadamy dobrze wyposażoną siłownię, na której znajdziecie bieżnie, rowerek, orbitrek, wolne ciężary, sztangi, ławeczki i atlas.

Jeśli natomiast preferujecie trening na świeżym powietrzu to zachęcamy do skorzystania z boisk treningowych i terenów zielonych. Do treningu możemy udostępnić niezbędne akcesoria typu pachołki, gumy, piłki itp.

Dodatkowo po ciężkim treningu warto skorzystać z nowoczesnej sauny fińskiej lub masażerów wodnych do nóg, aby dać nieco odpocząć naszemu organizmowi.

Dodatkowo oferujemy:

 • możliwość wypożyczenia rowerów (10 sztuk),
 • możliwość wypożyczenia quada dla dzieci i przejazd po bieżni wokół stadionu,
 • możliwość wynajęcia autobusu z kierowcą,
 • wynajem samochodu VW Transporter 9 osobowy,
 • żelazko, deska do prasowania,
 • wypożyczenie sprzętu sportowego typu piłki, badminton itp.,
 • przechowywalnie bagażu,
 • akceptujemy karty płatnicze.

Zarezerwuj termin

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej i rezerwacji terminu za pośrednictwem serwisu Booking.com lub bezpośrednio, poprzez nasze biuro.

Regulamin

Wyrażamy wdzięczność za współpracę w przestrzeganiu niniejszego Regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu naszych Gości.
Osoby przebywające na terenie obiektu lub korzystające z jego usług zobowiązane są przestrzegać niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych, a w sytuacjach wyjątkowych stosować się do próśb pracowników obsługi.

 

Warunki rezerwacji:

 • wstępnej rezerwacji pobytu w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji „WIKI” w Sanoku można dokonać osobiście, drogą telefoniczną, mailową lub on-line za pomocą formularza na naszej stronie internetowej;
 • warunkiem dokonania rezerwacji pobytu jest wpłata zaliczki 30% ceny pakietu – wartość pobytu określana jest za pomocą aktualnego cennika lub pakietu obowiązującego w dniu rezerwacji;
 • wpłaty zadatku należy dokonać w ciągu 3 dni od momentu dokonania rezerwacji na podany poniżej nr konta: 92 1020 3147 0000 8302 0096 9899 – po zaksięgowaniu wpłaty na koncie obiekt wystawia potwierdzenie rezerwacji i przesyła je na wskazany przez Rezerwującego adres mailowy
 • pozostałą kwotę należy uiścić w momencie zameldowania do obiektu, w tym celu Gość zobowiązany jest do okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym tożsamość danej osoby
 • należność za pobyt pobierana jest w formie gotówkowej lub za pomocą kart płatniczych;
 • w przypadku braku wpłaty zadatku w wymaganym terminie rezerwacja wstępna zostanie uznana za nieaktualną a obiekt dokona jej anulacji;
 • wpłata zadatku w uzgodnionym terminie oznacza akceptację niniejszego regulaminu;
 • wszelkie zmiany dotyczące dokonanej rezerwacji należy zgłosić telefonicznie lub drogą mailową obsłudze obiektu
 • Gość, podając podczas wstępnej rezerwacji swój adres e-mail, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach wysyłania informacji o ofertach promocyjnych.
 • doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i kończy o godz. 11:00 ostatniego dnia pobytu;

Przepisy porządkowe

 1. Osoby niezameldowane w obiekcie mogą przebywać w pokoju gościnnym od godz. 8.00 do godz. 22.00.
 2. W obiekcie obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22:00 do godziny 6:00.
 3. W całym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, z wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych. Nieprzestrzeganie zakazu grozi karą w wysokości 500zł.
 4. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości.
 5. Przy opuszczaniu pokoju Gość powinien pozostawić klucz od pokoju w Recepcji.
 6. W razie zgubienia klucza Gość zobowiązany jest do niezwłocznego zgłoszenia tego faktu w Recepcji i uiszczenia opłaty w wysokości 20 zł.
 7. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za utratę, zniszczenie lub uszkodzenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałe z ich winy lub winy osób ich odwiedzających.
 8. Wjazd i parkowanie pojazdów możliwe jest wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych (parking). Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Obiekt Wiki nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pozostawione pojazdy oraz znajdujące się w nich przedmioty, a także inne przedmioty (m. in. bagaż) pozostawione na parkingu.
 9. Przedmioty osobistego użytku i inne pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju będą odesłane na wskazany przez niego adres. Przesyłka dokonana będzie na koszt odbiorcy.
 10. Obiekt Wiki nie ponosi odpowiedzialności za utratę pieniędzy, papierów wartościowych i cennych przedmiotów, pozostawionych w pokojach lub innych miejscach do tego niewyznaczonych, a także niezabezpieczonych przed kradzieżą.
 11. Wszelkie zastrzeżenia i uwagi, co do jakości świadczonych przez Obiekt Wiki usług, a także stanu technicznego wyposażenia i urządzeń, prosimy niezwłocznie zgłaszać w Recepcji.
 12. Za bezpieczeństwo dzieci pozostających na placu zabaw jak również na terenie obiektu odpowiadają rodzice.
 13. Za nieuzasadnione uruchomienie alarmu przeciwpożarowego przez dzieci i wynikające z tego konsekwencje odpowiadają rodzice.
 14. Wszelkich niezbędnych informacji udzielą Państwu pracownicy Recepcji.

ul. Stróżowska 19, 38-500 Sanok

11 + 7 =

Kontakt

Telefon: 512-113-363 lub 509-433-209
biuro@wikisanok.pl

Rodzinne Centrum Sportu
i Rekracji WIKI w Sanoku

ul. Stróżowska 19
38-500 Sanok